Filmbox Action

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

19:15 - 21:00
Mandie i skarb Czerokezów
Do Mandie (Lexi Johnson) przyjeżdża jej matka, Elizabeth (Hayley Mills). Opowiada córce prawdziwą historię jej rodziny i mówi, że dziadkiem Mandie był Indianin z plemienia Czerokezów. Dziewczynka postanawia zaprzyjaźnić się z członkami plemienia. Wkrótce dowiaduje się o jaskini, gdzie ukryte jest złoto - skarb legendarnego czerokeskiego wojownika, Tsali.
21:00 - 22:35
Mafijne Rozgrywki
Los Angeles i Las Vegas są objęte wpływami dwóch rywalizujących ze sobą gangów, na czele których stoją Cole (Michael Madsen) i Gino (Robert Miano). Detektyw Danny O'Neill zajmujący się rozpracowywaniem ich przestępczej działalności wnika pod przykrywką w mafijne struktury. Prowadząc ściśle tajne dochodzenie, poznaje piękną i uwodzicielską Angelę, która pragnie porzucić dotychczasowe życie i uciec spod wpływu bezdusznych mężczyzn. Policjant postanawia ją wykorzystać i zdobyć bezsporne dowody na nielegalną działalność obu mafiosów. W filmie występuje Andrzej Chyra, który wciela się w rolę szefa rosyjskiej mafii.
22:35 - 00:05
Larwy śmierci
Amerykański koncern naftowy rozpoczyna eksperymentalne wiercenia na pustyni Mongolii. W trakcie prac przypadkowo trafia na tajemnicze gniazdo. Niebawem okazuje się, że jest to siedlisko śmiertelnie niebezpiecznych larw, które budzą się do życia i zaczynają błyskawicznie rozmnażać i rozprzestrzeniać, zabijając każdego, kto stanie im na drodze. Jedyną osobą, która może powstrzymać śmiercionośne robaki, jest łowca skarbów i poszukiwacz przygód, Daniel (Sean Patrick Flanery).

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.