Filmbox Action

już 160 kanałów dostępnych - to najszersza oferta w sieci!


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

15:30 - 17:10
Nagroda
Nate musi oddać spory dług, który zaciągnął u miejscowego kata. Przysługuje mu jedna jedyna szansa i mężczyzna ma zamiar ją wykorzystać. W tym celu odkrywa miejsce pobytu wyjętej spod prawa kobietę. Za jej głowę wyznaczono nagrodę, która mogłaby pokryć dług Nate'a. W czasie wspólnej podróży zaczyna się rodzić uczucie. Sprawy nie ułatwia także depczący im po piętach szryf.
17:10 - 18:40
Czarna dziura
Saint Louis. Wczesnym rankiem miastem wstrząsa seria silnych eksplozji. Za tajemniczymi wybuchami stoją nieudane eksperymenty lokalnych naukowców, którzy zajmują się badaniem zjawiska czarnej dziury. Jeszcze tego samego dnia potężne trzęsienie ziemi obraca miasto w ruinę, a wytworzona wirująca otchłań wciąga jego mieszkańców. Ocalałych ogarnia panika, a wszędzie zapanowuje chaos. Władze zarządzają przymusową ewakuację. Tymczasem na miejsce tragedii zostaje wysłane wojsko pod dowództwem generała Rykera (David Selby). Żołnierze zamierzają użyć broni nuklearnej w celu zażegnania niebezpieczeństwa. Naukowiec Eric Bryce (Judd Nelson) i jego asystentka Shannon (Kristy Swanson) jako jedyni zdają się racjonalnie podchodzić do problemu. Muszą oni jak najszybciej znaleźć sposób na opanowanie sytuacji i zapobiegnięcie katastrofie.
18:40 - 19:30
Einstein
Nieprzeciętnie inteligentny profesor Felix Winterberg (Tom Beck), niedaleki krewny Alberta Einsteina, jest wykładowcą fizyki na Uniwersytecie w Bochum. Z powodu choroby, na którą zapadł, zostało mu zaledwie kilka lat życia. Uczony chce poświęcić ten czas na służenie nauce i społeczeństwu oraz korzystanie z kobiecych wdzięków.
19:30 - 21:00
Taxi 4
Marsylia. Komisarz Gibert (Bernard Farcy) i jego podwładni czuwają nad bezpieczeństwem słynnego piłkarza, Djibrila Cisse, który przybył do miasta na mecz towarzyski. Policjanci mają go eskortować z hotelu na stadion Vélodrome. Z powodu korków ulicznych i ograniczonego czasu fajtłapowaty funkcjonariusz, Émilien Coutant-Kerbalec (Frédéric Diefenthal), zwraca się o pomoc do jedynego człowieka, który jest w stanie dowieźć gwiazdora na miejsce w ciągu kilku minut: swego przyjaciela, zwariowanego taksówkarza Daniela Moralesa (Samy Naceri). Kierowca znakomicie wywiązuje się ze swojego zadania. Niebawem Émilien znów musi liczyć na wsparcie przyjaciela. Do marsylskiego aresztu trafia oskarżony o liczne przestępstwa, belgijski kryminalista Albert Vandenbosh (Jean-Luc Couchard). Mężczyzna ma zostać przewieziony na rozprawę do Konga. Gangster wmawia jednak Émilienowi, że jest pracownikiem ambasady, który został aresztowany przez pomyłkę, i funkcjonariusz puszcza go wolno. Wkrótce przestępca...
21:00 - 22:30
Konwent czarownic
Umierający władca krainy Draeganoth prosi swego najlepszego wojownika Erika (Andrew Pleavin), by ten sprowadził do zamku jego syna, którego przed laty sam wygnał z królestwa. Rycerz szybko odnajduje niepokornego dziedzica tronu. Książę Malachy (Luke Goss) w towarzystwie swego kompana Jasona (Ed Speleers) spędza czas na pijaństwie oraz zabawie i nie myśli o powrocie do ojczyzny. Tylko determinacja Erika sprawia, że w końcu rusza w drogę. Niestety, gdy wędrowcy docierają na miejsce, zastają Draeganoth spustoszone i pogrążone w żałobie po śmierci króla. Gdy tylko Malachy zasiada na tronie, przybywa do niego tajemniczy łowca wiedźm, Heinrich Kramer (Simon Thorp). Twierdzi on, że za klęskę głodu, jaka dotknęła królestwo, odpowiedzialne są czarownice, ukrywające się wśród poddanych. Zdradza też, że posiada księgę wiedźm, dzięki której pokona je i zdejmie klątwę. Młody władca wspólnie z Kramerem wyrusza na wyprawę do najodleglejszych zakątków Draeganoth. Ich celem jest siedlisko...
22:30 - 00:10
Król rynsztoka
Will (Zeb Crown) sądził, że nie zazna już normalnego życia. Nagle dostaje drugą szansę - zyska szczęśliwy dom i nową rodzinę. Przybrany ojciec i brat wprowadzają młodego chłopaka w środowisko nielegalnych klubów walki. Will ma w ten sposób zarabiać na siebie. Ten plan może się udać, gdyż chłopak, który spędził całe życie na ulicy, jest świetnym wojownikiem.

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij