cinemax2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu aplikację na android TV, można ją pobrać tutaj.


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

13:00 - 14:30
Znikający iluzjonista
Zima, norweskie miasteczko Grong. Do miejscowości przybywa niemiecki iluzjonista Dirk Ohm (August Diehl). Dowiaduje się tam o zaginięciu młodej dziewczyny Marii (Sara Hjort Ditlevsen). W poszukiwania kobiety zaangażowana jest cała lokalna społeczność. Dirk także zaczyna być nią coraz bardziej zafascynowany. Spędzając samotne dni w podrzędnym pokoju hotelowym, zaczyna fantazjować na jej temat. Wyobrażenie o Marii z czasem staje się jedną z najbardziej realnych rzeczy w jego życiu. Film jest fabularnym debiutem Bobbiego Peersa, laureata canneńskiej Złotej Palmy za krótki metraż "Wąchacz". Pełna tajemnic, intrygująca opowieść inspirowana jest historią niemieckiego iluzjonisty, który w 2003 roku zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach w norweskim miasteczku. W główną rolę wcielił się August Diehl ("Fałszerze", "Bękarty wojny"), któremu udało się stworzyć nieoczywistą i fascynującą postać. Partnerowali mu m.in. Sara Hjort Ditlevsen ("Miłość i furia"), Jorgen Langhelle ("Księga Diny")...
14:30 - 15:50
Studnia i wahadło
Francis Barnard (John Kerr) dowiaduje się, że jego siostra Elizabeth (Barbara Steele) nie żyje. Jedzie do zamku Medina w Hiszpanii, w którym mieszkała z mężem, Nicholasem Mediną (Vincent Price), ostatnim potomkiem arystokratycznego rodu. Przodkowie Nicholasa znani byli z zamiłowania do okrutnych rozrywek i skłonności do chorób psychicznych. Atmosfera grozy i demonizmu otacza dom, do którego przybywa Francis. Brat nieboszczki, zaniepokojony tajemniczymi okolicznościami śmierci, postanawia przeprowadzić ekshumację i sekcję zwłok zmarłej. Dowiaduje się, że siostra została pogrzebana żywcem. Odkrycie to rozpoczyna serię niezwykłych zdarzeń doprowadzających mieszkańców zamku do obłędu. Duch Elizabeth nawiedza przeklętą Medinę. Scenariusz Richarda Mathesona oparty jest na opowiadaniu Edgara Alana Poe.
15:50 - 17:30
Wersja Browninga
Andrew Crocker-Harris (Albert Finney) uczy łaciny i greki w elitarnej szkole dla chłopców. Nie ma jednak większych sukcesów pedagogicznych i nie jest lubiany przez uczniów, którzy nazywają go Hitlerem. Inni nauczyciele natomiast myślą tylko o tym, jak się go pozbyć. Szanuje go jedynie ekscentryczny i dużo młodszy nauczyciel chemii, Frank Hunter (Matthew Modine ), który jednak ma romans z jego żoną, Laurą (Greta Scacchi). Pewnego dnia uczeń Taplow (Ben Silverstone) podarowuje mu w prezencie pożegnalnym egzemplarz tragedii Ajschylosa pt. "Agamemnon" w tłumaczeniu XIX-wiecznego angielskiego poety, Roberta Browninga. Ten przyjazny gest odmienia życie Andrew. Pomaga mu zaakceptować fakt, że jego miejsce zajmie nowy nauczyciel języków nowożytnych. Ekranizacja sztuki Terence'a Rattigana z 1948 roku. Film prezentowany w konkursie głównym na festiwalu w Cannes.
17:30 - 20:30
Andriej Rublow
Film poświęcony życiu Andrieja Rublowa, słynnego malarza ikon, który żył na przełomie XIV i XV wieku. Lata jego życia to okres burzliwych wydarzeń historycznych: napaści tatarskich, powstań chłopskich i wreszcie zjednoczenia ziem ruskich pod berłem władców moskiewskich. Obraz składa się z ośmiu epizodów - oddzielnych opowieściami, które łączy postać głównego bohatera - opatrzonych tytułami i datami. Akcja rozpoczyna się w 1400 r., gdy do Moskwy wyruszają trzej malarze-mnisi: Andriej Rublow (Anatolij Sołonicyn), Kiriłł (Iwan Łapikow) i Danił Czarny (Nikołaj Grinko). Chcą zostać uczniami sławnego mistrza, Teofana Greka (Nikołaj Siergiejew). Najbardziej marzy o tym Kiriłł, ale artysta zaprasza do Moskwy Rublowa. Z wyjazdem i bliższym poznaniem mistrza Andriej wiąże wielkie nadzieje. Tymczasem zawiedziony i zazdrosny o talent towarzysza Kiriłł wyrusza w świat. W 1408 r. Rublow udaje się do Władymiru, by malować tamtejszy sobór. Coraz częściej rozmyśla o swoim posłannictwie. Nie chce...
20:30 - 22:15
Gattaca: szok przyszłości
Niedaleka przyszłość. Ludzie są podzieleni na dwie kasty. Do wyższej należą osoby poczęte w wyniku genetycznych modyfikacji. Są bardzo inteligentne i niezwykle sprawne fizycznie. Do niższej zaliczają się wszyscy poczęci w tradycyjny sposób. Vincent Freeman (Ethan Hawke) należy do tej drugiej grupy. Ma problemy ze wzrokiem i nie najlepszą kondycję. Pomimo to marzy o wyprawie w kosmos. Podczas testu kwalifikacyjnego dysponując kodem Jerome'a (Jude Law) - byłego sportowca, który został sparaliżowany w wyniku wypadku samochodowego - Vincent dostaje się na listę załogi statku kosmicznego "Gattaca". Wkrótce poznaje piękną Irene Cassini (Uma Thurman), która należy do lepszej grupy ludzi. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Nie zważa na to, że dzieli ich przepaść nie do przekroczenia. Wkrótce zostaje zamordowany szef misji. Podejrzenie pada na Vincenta.
22:15 - 23:05
John z Cincinnati
Akcja serialu rozgrywa się w środowisku amatorów surfingu z kalifornijskiego miasteczka, Imperial Beach, które leży niedaleko granicy z Meksykiem. John Monad (Austin Nichols) uważany jest za ekscentryka, ponieważ ma nawyk powtarzania opinii i wypowiedzi innych ludzi oraz posiada rzekomą umiejętność projekcji astralnej. Surfer przyjaźni się z rodziną Yostów, której członkowie borykają się z różnymi problemami.
23:05 - 00:45
Komenda: Zabij
Świat przyszłości. Ludzkości udało się zbudować roboty, które są w stanie się uczyć. Do ośrodka szkoleniowego na opuszczonej wyspie trafia elitarna jednostka żołnierzy. Szybko okaże się, że ich pobyt w tym miejscu nie będzie tylko zwykłymi ćwiczeniami. Wyspa opanowana jest bowiem przez żądne krwi maszyny. Ludzie zmuszeni są stoczyć z nimi dramatyczną walkę na śmierć i życie. Film jest debiutem reżyserskim Stevena Gomeza. Obraz przykuwa uwagę niezwykłymi efektami specjalnymi, dynamiczną fabułą oraz emocjonującymi scenami walk i pościgów. W głównych rolach występują: Vanessa Kirby (serial "The Crown", "Zanim się pojawiłeś"), Thure Lindhardt ("Podziemny front", "Zostań ze mną"), David Ajala ("Mroczny Rycerz", "Jupiter: Intronizacja"), Bentley Kalu ("Na skraju jutra", "Avengers: Czas Ultrona") oraz Tom McKay ("Clubbed", serial "Biała królowa").

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij