cinemax2

już 160 kanałów dostępnych - to najszersza oferta w sieci!


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

15:35 - 17:25
Piękne dziewczyny
Pianista Willie Conway (Timothy Hutton) dobiega trzydziestki. Mieszka w Nowym Jorku ze swoją dziewczyną Tracy Stover (Annabeth Gish). Czuje jednak, że jest na życiowym rozdrożu. Zastanawia się nad ustatkowaniem, rzuceniem muzyki i znalezieniem zwykłej pracy. Chwilą wytchnienia od codziennych problemów jest dla chłopaka zjazd absolwentów jego liceum. Willie wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie spotyka swoich dawnych kumpli: Tommy'ego (Matt Dillon), Mo (Noah Emmerich), Paula (Michael Rapaport), Keva (Max Perlich) i Stinky'ego (Pruitt Taylor Vince). Dwa tygodnie w domu okażą się czasem powrotu do przeszłości i młodzieńczych emocji, ale też szansą na spojrzenie na swoje życie z oddali. Kumple bronią się przed dorosłością, lecz życie długo im na to nie pozwoli.
17:25 - 19:00
Życie poza mną
Francuzka Sylvie (Isabelle Carré) rozstaje się ze swoim mężem. Po rozwodzie Pablo porywa syna - Felipe (Dylan Cortes). Kobieta od czterech lat próbuje znaleźć ukochane dziecko, ale policja wydaje się bezradna. Sylvie postanawia w końcu wynająć prywatnego detektywa. Okazuje się, że Pablo nie żyje, a chłopiec wychowywany jest przez ciotkę i babkę na urugwajskiej wsi. Kobieta uświadamia sobie, że ma w końcu pełnię praw rodzicielskich.
19:00 - 20:30
Mokka
Spokojne życie pisarki Diane Roy (Emmanuelle Devos) przerywa rodzinna tragedia. Jej syn Luc (Paulin Jaccoud) ginie w wypadku samochodowym. Policji nie udaje się ustalić sprawcy, wiadomo tylko, że poruszał się mercedesem w kolorze mokki. Kobieta postanawia więc sama wymierzyć sprawiedliwość. Pełna gniewu i chęci zemsty rusza do francuskiego uzdrowiska Evian z nadzieją, że właśnie tam odnajdzie kierowcę. Właścicielką szukanego przez nią samochodu okazuje się Marlene (Nathalie Baye). Gdy Diane ją poznaje, coraz trudniej jest jej zrealizować swój plan. Nagroda Specjalna na MFF w Locarno. Jej scenariusz powstał na podstawie powieści Tatiany de Rosnay.
20:30 - 22:00
Phil Spector
W latach 60. i 70. ubiegłego stulecia Phil Spector (Al Pacino) święcił triumfy jako muzyk-instrumentalista i producent. Odniósł ogromny sukces w branży muzycznej i pracował z takimi gwiazdami, jak: The Beatles, Cher, Tina Turner czy Leonard Cohen. W 1989 roku został on wprowadzony do prestiżowej Rock and Roll Hall of Fame, a za swoją twórczość otrzymał dwie nagrody Grammy. Kolejne lata przynoszą mu jednak serię niepowodzeń, a wzmianki o Spectorze pojawiają się głównie w związku z jego ekscesami alkoholowymi i skandalami z użyciem broni. W 2003 roku amerykańska opinia publiczna zostaje zelektryzowana wiadomością, iż Phila oskarżono o zastrzelenie początkującej aktorki Lany Clarkson (Megan Marx). Aby dowieść swojej niewinności, Spector zatrudnia zdolną adwokat, Lindę Kenney Baden (Helen Mirren), z którą łączy go skomplikowana relacja... Scenariusz oparto na autentycznych wydarzeniach z życia amerykańskiego producenta muzycznego. Atutem filmu są doskonałe role dwojga wielkich aktorów...
22:00 - 00:00
Czarny diament
Paryż. Pier Ulmann (Niels Schneider) jest zagubionym chłopakiem pochodzącym z zamożnej rodziny. Od czasu do czasu pracuje na budowie i zajmuje się drobnymi kradzieżami, wykonywanymi na zlecenie niejakiego Rachida (Hafed Benotman). Jego życie zmienia rodzinna tragedia. Pewnego dnia ojciec Piera zostaje znaleziony martwy na ulicy. Mężczyzna obwinia o jego śmierć zajmującą się sprzedażą diamentów rodzinę z Antwerpii. Kiedy kuzyn (August Diehl) zaprasza Piera do odwiedzenia rodzinnego biznesu, ten uznaje, że jest to idealna okazja do zemsty. Postanawia zrobić skok życia. Film został wyróżniony nominacją do Cezara. Nagrodę za swoją rolę odebrał Niels Schneider. Jest to udane połączenie rodzinnego dramatu z kinem noir. Godny uwagi jest też realistyczny portret hermetycznego środowiska handlarzy diamentów.

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij