cinemax2

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

18:55 - 20:30
Zatrzymać
Piętnastolatkowie Maxime (Kacey Mottet Klein) i Mélanie (Galatéa Bellugi) są w sobie bezgranicznie zakochani. Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę i planuje wspólne życie. Chłopak ma bardzo sprecyzowane plany na przyszłość - pragnie zostać zawodowym piłkarzem. Pewnego dnia jednak Mélanie zachodzi w ciążę. Nastolatek musi szybko dorosnąć i zrewidować swoje marzenia. Tęsknota za beztroską i zwyczajnym życiem okaże się nad wyraz dojmująca. Film debiutanta Guillaume'a Seneza to kameralny obraz mówiący o dorastaniu i braniu odpowiedzialności za swoje czyny, pokazujący różne odcienie niedojrzałości. W przekonujący sposób oddaje zagubienie młodych bohaterów, którzy nie są jeszcze gotowi, aby zostać rodzicami. W główne role wcielili się Kacey Mottet Klein ("Twoja siostra", "Mając 17 lat) i Galatéa Bellugi ("Elle ne pleure pas, elle chante", "A 14 Ans"). Obok nich wystąpili Catherine Salée ("Dwa dni, jedna noc"), Sam Louwyck ("Anomalia") oraz Laetitia Dosch ("Moja miłość"). Film był...
20:30 - 21:30
The Knick 2
Dalsze perypetie personelu nowojorskiego szpitala Knickerbocker. Doktor John Thackery (Clive Owen) przebywa w klinice odwykowej w Nowej Anglii, by uwolnić się od kokainowego nałogu. Zdolny chirurg poddaje się nowatorskiej terapii. Zespół próbuje radzić sobie pod jego nieobecność. Tymczasem władze placówki borykają się z poważnymi problemami finansowymi.
21:30 - 22:25
The Knick 2
Dalsze perypetie personelu nowojorskiego szpitala Knickerbocker. Doktor John Thackery (Clive Owen) przebywa w klinice odwykowej w Nowej Anglii, by uwolnić się od kokainowego nałogu. Zdolny chirurg poddaje się nowatorskiej terapii. Zespół próbuje radzić sobie pod jego nieobecność. Tymczasem władze placówki borykają się z poważnymi problemami finansowymi.
22:25 - 00:10
Syn Szawła
Rok 1944, obóz zagłady Auschwitz-Birkenau. Szaweł Ausländer (Géza Röhrig) członek Sonderkommando - oddziału żydowskich więźniów zmuszonych asystować hitlerowcom w wielkiej machinie zagłady - w czasie pracy w krematorium jest świadkiem śmierci chłopca, którego bierze za swojego syna. Postanawia ocalić jego ciało przed spaleniem i godnie je pochować. W tym celu rozpoczyna poszukiwania rabina, który odmówiłby za chłopca Kadisz. "Syn Szawła" to długometrażowy debiut węgierskiego reżysera László Nemesa. Film jest wstrząsającym obrazem o istocie człowieczeństwa, o próbie zachowania resztek godności w tragicznej obozowej rzeczywistości. Dramat wywołał poruszenie na całym świecie. Nagrodzony został Oscarem i Złotym Globem w kategorii Najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Doceniony został także w Cannes, gdzie otrzymał 4 nagrody. Na uwagę zasługują surowe zdjęcia, pokazujące od środka niewyobrażalne piekło Auschwitz, których autorem jest wyróżniony na festiwalu Camerimage Mátyás Erdély...

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.