cinemax

już 160 kanałów dostępnych - to najszersza oferta w sieci!


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

14:40 - 16:20
Ryzykant
60-letni Sydney (Philip Baker Hall) jest hazardzistą. Większość czasu spędza w kasynie. Pewnego dnia poznaje Johna (John C. Reilly), który właśnie stracił wszystkie pieniądze. Postanawia mu pomóc. Wkrótce zaprzyjaźniają się. Jadą razem do Reno, gdzie Sydney uczy swego towarzysza kilku tricków i pokazuje, jak szybko zdobyć fortunę. Tam też John poznaje kelnerkę Clementine (Gwyneth Paltrow). Nie przeszkadza mu, że kobieta dorabia jako prostytutka. Wszystko układa się dobrze do momentu, w którym w ich życiu pojawia się szantażysta Jimmy (Samuel L. Jackson). Jest to pierwszy pełnometrażowy film Paula Thomasa Andersona, znanego z takich późniejszych produkcji, jak "Boogie Nights", "Magnolia" czy "Aż poleje się krew".
16:20 - 18:15
Wieczność
Koniec XIX wieku. Dwudziestoletnia Valentine (Audrey Tautou) poślubia swojego ukochanego, Jules'a (Arieh Worthalter). Sto lat później jej praprawnuczka biegnąc po jednym z paryskich mostów wpada w objęcia mężczyzny, którego kocha. Pomiędzy tymi dwoma zdarzeniami różne kobiety i różni mężczyźni zakochują się w sobie, wypełniają swoje przeznaczenie, zakładają rodziny i stają się wiecznością. Ekranizacja powieści Alice Ferney pt. "L'Elégance des veuves", to rozgrywająca się na przestrzeni stu lat saga o losach trzech pokoleń kobiet z tej samej rodziny. Reżyserem filmu jest pochodzący z Wietnamu, od lat mieszkający we Francji, Tran Anh Hung - twórca nagradzanych na festiwalach obrazów "Zapach zielonej papai", "Rykszarz", "Norwegian Wood". Ciepły i poetycki film przykuwa uwagę doborową obsadą, w której znalazły się takie znakomitości, jak: Audrey Tautou ("Amelia", "Bardzo długie zaręczyny", "Kod da Vinci"), Iréne Jacob ("Podwójne życie Weroniki", "Trzy kolory: Czerwony"), nominowana do...
18:15 - 20:00
Wątpliwość
Rok 1964, jedna z katolickich szkół w Bronksie. Placówką zarządza surowa siostra Aloysius (Meryl Streep), która uważa, że tylko dzięki dyscyplinie i żelaznym zasadom można wychować młodych ludzi na dobrych obywateli. Innego zdania jest dobroduszny ksiądz Brendan (Philip Seymour Hoffman), który z wychowankami stara się utrzymywać przyjacielskie stosunki. Pełna podejrzeń siostra Aloysius bacznie przygląda się tolerancyjnemu księdzu. Pewnego dnia dowiaduje się od młodej siostry James (Amy Adams), że duchownego łączą bardzo bliskie stosunki z jedynym czarnoskórym chłopcem w placówce, ministrantem Donaldem Millerem (Joseph Foster). Przełożona zaczyna podejrzewać ojca o kontakty seksualne z uczniem i mimo braku jakichkolwiek dowodów postanawia za wszelką cenę usunąć go ze szkoły. W całą sprawę zostaje zaangażowana matka chłopca (Viola Davis). Po pięć nominacji do Złotych Globów i Oscarów, w tym dla odtwórców głównych ról - Meryl Streep i Philipa Seymoura Hoffmana.
20:00 - 21:25
Synowie nocy
Siedemnastoletni Giulio (Vincenzo Crea) pochodzi z zamożnej rodziny. Pewnego dnia zostaje wysłany do położonej w Alpach ekskluzywnej szkoły z internatem. W placówce panuje surowa dyscyplina, a starsi uczniowie znęcają się nad młodszymi kolegami. Giulio zaprzyjaźnia się ze zbuntowanym Edoard (Ludovico Succio), z którym coraz częściej wymyka się do nocnego klubu. Pewnego dnia chłopcy poznają tam prostytutkę Elenę (Yuliia Sobol) i zakochują się w niej.
21:25 - 23:35
Elle
Michele (Isabelle Huppert) jest silną, twardą i niezależną kobietą, która prowadzi firmę produkującą gry komputerowe. Podobnie zdecydowana i pragmatyczna jest w życiu prywatnym. Pewnego dnia Michele, która zwykle sama dyktuje warunki, staje się ofiarą. Zostaje zaatakowana we własnym domu przez zamaskowanego włamywacza. Kiedy w końcu odkrywa, kim jest napastnik, wdaje się z nim w perwersyjną grę. Trzymające w napięciu, wielokrotnie nagradzane dzieło filmowe z wybitną rolą gwiazdy francuskiego kina, Isabelle Huppert (Pianistka, Miłość). Za swoją pełną niuansów, niejednoznaczną kreację aktorka otrzymała Złoty Glob, nominację do Oscara oraz wiele innych prestiżowych wyróżnień.
23:35 - 01:00
Noc żywej Deb
Deb (Maria Thayer) niespodziewanie budzi się w mieszkaniu przystojnego i czarującego Ryana (Michael Cassidy) po upojnie spędzonej nocy. Kobieta niewiele pamięta jednak z tego, co wydarzyło się minionego wieczoru. Okazuje się, że Ryan jest zaręczony, więc mężczyzna robi wszystko, by Deb jak najszybciej opuściła jego dom. Nie jest to jednak takie łatwe, bowiem miasto zostaje opanowane przez krwiożercze zombie. Aby przetrwać, Deb i Ryan muszą więc połączyć siły. Podczas ucieczki przed niebezpieczeństwem zaczyna rodzić się między nimi gorące uczucie. W filmie Kyle'a Rankina ("Infestation") nie brakuje emocji i świetnej zabawy. Twórcy zgrabnie łączą wątki komediowe z kinem grozy i romansem, mówiąc z przymrużeniem oka o niemożliwej miłości, która walczy o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. W głównych rolach znakomicie odnajdują się Maria Thayer ("Przyjęty", "Chłopaki też płaczą") i Michael Cassidy (serial "Męska robota", "Operacja Argo"). Towarzyszą im Ray Wise (serial...

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij