HBO

yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

15:30 - 16:55
Witaj w domu
Debiutancka książka Stewarta Paylora (Luke Perry) odniosła ogromny sukces. Teraz pisarz przechodzi kryzys twórczy spowodowany przygniatającą presją. Po powrocie z wakacji odkrywa, że w jego domu rozgościła się samotna matka (Camille Sullivan) z dwójką dzieci. Kobieta jest bezdomna, nie ma, gdzie się podziać. Film w reżyserii Jamesa Heada (serial Martwa strefa). W obsadzie znaleźli się Luke Perry (Beverly Hills 90210), Camille Sullivan (Efekt motyla, Tożsamość śledztwa), Erica Cerra (Eureka, Człowiek z miasta), Kayden Magnuson (Once Upon a Holiday) i Will Verchere-Gopaulsingh (A Country Wedding).
16:55 - 18:30
Marzenie Joy
Po stracie matki piętnastoletnia Joy Hockstatter (Bailee Madison) opiekuje się swoim ojcem (French Stewart) i dwoma braćmi. Przytłoczona obowiązkami dziewczyna z zazdrością obserwuje codzienne, zwyczajne życie swoich sąsiadów, Wellmanów. Pewnego dnia, w niewyjaśniony sposób Joy staje się pełnoprawnym członkiem ich rodziny. Z początku zachwycona tą nagłą zmianą nastolatka, z czasem zaczyna coraz bardziej martwić się o swoich bliskich. Odkrywa przy tym, że rzeczywistość znacznie się różni od jej oczekiwań. Za kamerą stanął nominowany do Emmy Kirk D'Amico.
18:30 - 20:10
Przeklęta liga
Lata 70. XX w. Brian Clough (Michael Sheen), były piłkarz i trener piłkarski, właśnie dostał nową posadę. Ma poprowadzić słynną angielską drużynę Leeds United. Nie jest to oczywiście proste zadanie. Tym bardziej, że brak u jego boku zaufanego pomocnika Petera Taylora (Timothy Spall), a nowi podopieczni wierni są jego odwiecznemu rywalowi, Donowi Revie (Colm Meaney). Aby przekonać do siebie zawodników i zacząć odnosić zwycięstwa, Clough musi wykazać się talentem, sprytem, duchem walki i konsekwencją w działaniu. Scenariusz filmu został oparty na prawdziwej historii legendarnego trenera piłkarskiego Briana Clougha, który przez 44 dni dowodził klubem z Leeds.
20:10 - 22:20
Sierpniowa mgła
Rok 1940, Niemcy. Ernst Lossa (Ivo Pietzcker) przejawia buntownicze zachowania. W ramach kary nazistowskie władze wysyłają trzynastolatka do szpitala psychiatrycznego. W placówce chłopak spotyka nowych znajomych, z którymi szybko zaczyna go łączyć silna więź. Niebawem Ernst odkrywa, że zarządzany przez doktora Wernera Veithausena (Sebastian Koch) obiekt prowadzi program eutanazyjny. Doprowadzony do ostateczności chłopak postanawia przeprowadzić sabotaż i razem z Nandl (Jule Hermann), swoją pierwszą wielką miłością, uciec ze szpitala. Scenariusz powstał na podstawie opartej na faktach powieści historycznej Roberta Domesa "Nebel in August - Die Lebens Geschichte von Ernst Lossa". W głównej roli oglądać można debiutującego Ivo Pietzckera. W Niemczech produkcję nagrodzono na licznych konkursach i festiwalach.
22:20 - 23:45
Szubienica
W małym, amerykańskim miasteczku doszło do tragedii. Podczas szkolnego przedstawienia zginął jeden z aktorów. Dwadzieścia lat później grupa licealistów postanawia wystawić pechową sztukę, aby uczcić rocznicę wydarzenia sprzed dwóch dekad. Okazuje się, że nie był to dobry pomysł. Film został zrealizowany w konwencji fund footage. W całości powstał dzięki zaangażowaniu amatorów, wielbicieli gatunku. Za kamerą stanęli: Travis Cluff (Gold Fools) i Chris Lofing (The Boys Are Back in Town). W obsadzie znaleźli się: Reese Mishler (Youthful Daze), Pfeifer Brown (Big Time Rush), Ryan Shoos (Bastard) oraz Cassidy Gifford (Bóg nie umarł).
23:45 - 01:25
Objazd
Harper (Tye Sheridan), młody student prawa, podejrzewa, że to jego ojczym (Stephen Moyer) ponosi winę za wypadek samochodowy, w wyniku którego matka chłopaka zapadła w śpiączkę. Pewnego dnia Harper spotyka w knajpie w Los Angeles mężczyznę o nazwisku Johnny Ray (Emory Cohen). Po kilku drinkach nowy znajomy proponuje studentowi, że za dwadzieścia tysięcy dolarów pozbędzie się znienawidzonego przez niego ojczyma. Pod wpływem gniewu i alkoholu Harper przyjmuje jego ofertę. Następnego dnia skacowany chłopak niewiele pamięta z tej umowy. Nieoczekiwanie do jego drzwi puka Johnny Ray. Zdjęcia do tego niesztampowego filmu noir powstawały w Stanach Zjednoczonych oraz Republice Południowej Afryki. W jednej z ról oglądać można Bel Powley, w przeszłości nominowaną do nagrody Independent Spirit.

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.