Filmbox Family

już 160 kanałów dostępnych - to najszersza oferta w sieci!


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

15:15 - 16:50
Ucieczka Pippi
Rodzeństwo Settergrenów, po kłótni z rodzicami, postanawia uciec z domu. Annice i Tommy'emu postanawia towarzyszyć Pippi (Inger Nilsson). Podczas podróży dzieci poznają niezwykłych ludzi i odwiedzają nowe miejsca. Uczą się m.in. jeździć konno, biegają po dachu pociągu, a także latają zaczarowanym samochodem. Ostatni z filmów o Pippi Pończoszance na podstawie serii powieści autorstwa Astrid Lindgren.
16:50 - 18:25
Długie podanie
Curtis Plummer (Ice Cube) przyjeżdża do małego miasteczka w stanie Illinois. Poznaje swoją bratanicę Jasmine (Keke Palmer) i szybko przekonuje się, że dziewczynka ma talent do gry w futbol. Curtis, jako były gracz, postanawia zarazić Jasmine futbolową pasją. Namawia ją także, by spróbowała dostać się do drużyny Minden Browns. Sceptycznie nastawiony do dziewczynki trener Fisher z czasem zmienia zdanie, widząc jej ogromny potencjał rozgrywającej. Film nawiązuje do prawdziwych wydarzeń z życia pierwszej dziewczyny uczestniczącej w rozgrywkach Pop Warner.
18:25 - 18:50
Uwięzieni na wyspie
Grupa całkiem zwyczajnych dzieciaków, których rodzice są pracownikami stacji badawczej położonej na wyspie, znajduje się w bardzo niecodziennej sytuacji. Pewnego dnia wszyscy dorośli gdzieś znikają. Dzieci zostają same na wyspie, bez opieki rodziców i jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz. Z dnia na dzień muszą walczyć o przetrwanie.
18:50 - 19:15
Uwięzieni na wyspie
Grupa całkiem zwyczajnych dzieciaków, których rodzice są pracownikami stacji badawczej położonej na wyspie, znajduje się w bardzo niecodziennej sytuacji. Pewnego dnia wszyscy dorośli gdzieś znikają. Dzieci zostają same na wyspie, bez opieki rodziców i jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz. Z dnia na dzień muszą walczyć o przetrwanie.
19:15 - 21:00
Mama Jack
Cape Town. 50-letni Jack Theron (Leon Schuster) pracuje w przemyśle filmowym. Nie ma szczęścia do kobiet, chociaż bardzo się stara spotkać tę jedną jedyną. Mężczyzna ma duże poczucie humoru i zawsze rozśmiesza wszystkich wokół. Jego najlepszym przyjacielem jest Shorty Dandala (Alfred Ntombela), specjalista od makijażu, z którym Jack pracuje od lat. Mężczyźni właśnie pracują nad filmem o Nelsonie Mandeli. Niestety, Jack staje się powodem wybuchu złości amerykańskiego reżysera, Johna (Lionel Newton). Podczas wieczoru przy drinku dochodzi do awantury, która kończy się policyjnym pościgiem. Jack ucieka i chroni się w domu Shorty'ego, który przebiera go za kobietę, Mamę Jack. Okazuje się, że Jack jest poszukiwany, a plakaty z jego podobizną są rozwieszone w całym mieście. W kobiecym przebraniu Jack przeżywa wiele niesamowitych przygód. Zatrudnia się jako gospodyni w posiadłości Amerykanki Angeli (Mary-Ann Barlow). Okazuje się, że jest ona partnerką Johna. Jack zakochuje się w niej. Z...
21:00 - 22:45
Drugi start
Młoda Sunny Matthews (Kelsey Mulrooney) traci w wypadku samochodowym ojca i doznaje poważnego urazu nogi. Dziewczynka pogrąża się w depresji pomimo starań matki. Sytuacja zmienia, gdy nastolatka przeprowadza się do innego stanu, gdzie ma okazję mieszkać blisko stadniny koni. Tam zaprzyjaźnia się z chorą klaczą, która tak jak ona ma problemy z nogami. Pod jej wpływem zaczyna inaczej patrzeć na świat.
22:45 - 00:10
Jan Paweł II. Nie lękajcie się
Porter Polaka, który został wybrany papieżem (Thomas Kretschmann). Twórcy filmu swoją opowieść zaczynają od dzieciństwa Karola Wojtyły. Podkreślają, że to w domu rodzinnym wpojono mu zamiłowanie do nauki, chrześcijańskie wartości i obowiązkowość. Młody idealista z Polski dorasta do tego, aby podjąć się największych wyzwań. Ważną rolę w filmie pełnią wypowiedzi samego Jana Pawła II i materiały archiwalne.

Nadawcą transmisji jest użytkownik maria J. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij