Filmbox Family

yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

15:20 - 17:00
Karo
Mała Karo (Resi Reiner) przygotowuje się do pierwszej komunii. Jej myśli zaprzątają jednak problemy rodziców, Alice (Petra Morzé) i Petera (Markus Gertken), którzy rozważają rozstanie. Smutna z tego powodu dziewczynka postanawia poskarżyć się Bogu przez walkie-talkie. Niespodziewanie otrzymuje odpowiedź od tajemniczego mężczyzny (Branko Samarovski). Przekonana, że to Stwórca kilkulatka postanawia z jego pomocą doprowadzić do pojednania rodziców i uratowania swojej rodziny. Przy okazji zdobywa nowych przyjaciół i dowiaduje się więcej o otaczającym świecie.
17:00 - 18:20
Włoskie wakacje
Katja (Fanny Bernth) kocha ptaki; ornitologia jest jej pasją. Podczas jednej z wycieczek znajduje małego sokoła, Kiika. Kiedy dziewczynka wraz z ptaszkiem wraca do domu, zaskakuje ją burza. Aby uciec przed deszczem, Katja chowa się w ciężarówce. Przypadek sprawia, że dziewczynka zasypia i budzi się dopiero we Włoszech. Tam ucieka jej mały Kiik, którego łapie okrutny Don Fanucci (Alessandro Haber), zajmujący się wypychaniem zwierząt. Katja musi spróbować uwolnić swego ptasiego towarzysza.
18:20 - 19:35
Morrison będzie miał siostrzyczkę
Nina (Bracha van Doesburgh) i Steven (Barry Atsma) to zapracowane małżeństwo. Mają 5-letniego syna Morrisona (Tobias Lamberts) i spodziewają się drugiego dziecka. Świadomość zbliżających się narodzin rodzeństwa wywołuje paniczny strach u chłopca, który obawia się utraty miejsca w rodzinie. Gdy dowiaduje się, że dziecko urodzi się tydzień wcześniej, postanawia uciec.
19:35 - 21:00
Złapcie tę dziewczynę
12-letnia Ida Johansen (Julie Zangenberg) uwielbia wspinaczkę wysokogórską. Dziewczyna zaraziła się tą pasją od swojego ojca, który był sławnym alpinistą. Teraz mężczyzna prowadzi tor kartingowy w Kopenhadze. Przyjaciele jego córki, Jonas i Sebastian, są przekonani, że to najfajniejszy facet na świecie. Kiedy okazuje się, że u zdiagnozowano nieuleczalną chorobę, nastoletni koledzy są w stanie zrobić wszystko, by mu pomóc - nawet obrabować bank, by zdobyć pieniądze na leczenie...
21:00 - 22:40
Dziewczynka
Mieszkająca w małym szwedzkim miasteczku dziewczynka (Blanca Engström ) dowiaduje się, że jej rodzice (Annika Hallin, Shanti Roney) wyjeżdżają do południowej Afryki na wolontariat. 9-latka trafia pod opiekę lubiącej zabawę i często będącej poza domem ciotki. Po kilku dniach dotychczasowa opiekunka opuszcza ją i wyjeżdża z nowopoznanym chłopakiem. Dziewczynka zostaje zmuszona do poradzenia sobie bez pomocy dorosłych. W tym celu obserwuje starsze dzieci i obcych ludzi. Przy okazji dowiaduje się wielu praw o otaczającym ją świecie.
22:40 - 00:05
Zmarszczki
Cierpiący na chorobę Alzheimera Emilio zostaje oddany do domu opieki przez sfrustrowaną jego zachowaniem rodzinę. Tam poznaje Miguela i innych pacjentów, z którymi szybko się zaprzyjaźnia. Mierzący się z rozmaitymi problemami zdrowotnymi staruszkowie próbują każdy dzień przeżyć z humorem i jednocześnie zrobić wszystko, by nie trafić na ostatnie piętro placówki. Na nim mieszkają bowiem tylko osoby, którym nikt już nie jest w stanie pomóc.

Nadawcą transmisji jest użytkownik maria J. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.