Filmbox Family

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu aplikację na android TV, można ją pobrać tutaj.


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

12:45 - 14:30
Abel - latający windziarz
Abeltje (Rick van Gastel) pracuje jako windziarz w centrum handlowym. Szef surowo mu przykazał, aby nie naciskał zielonego guzika znajdującego się ponad pozostałymi. Pewnego dnia na skutek nieszczęśliwego splotu zdarzeń naciska go, a wtedy winda strzela w górę i wylatuje z budynku. W ten sposób w przypadkowym towarzystwie sprzedawcy naftaliny Joziasa Tumpa (Frits Lambrechts) i jego żony Mevrouw (Nora Kretz) oraz swej byłej dziewczyny Laury (Soraya Smith) leci do Nowego Jorku i ląduje na Manhattanie. Tam zostaje wzięty przez pewną bogatą kobietę za jej syna Johnny'ego, którego dawno temu porwali przybysze z bananowej republiki zwanej Perugoną. Wszyscy razem udają się do Ameryki Łacińskiej, aby odnaleźć i uratować chłopaka. Czeka ich seria przygód - na przykład kulki naftaliny okazują się lekarstwem na bardzo powszechną chorobę, w wyniku czego Tump zostaje ogłoszony prezydentem. Polityczna kariera nie trwa jednak długo i Jozias traci stanowisko podobnie jak wielu jego poprzedników...
14:30 - 16:05
Żegnaj, Czerwony Kapturku
Fanny (Fanny Lauzier) żyje w lesie ze swoją matką (Pamela Collyer). Pewnego razu dziewczynka udaje się na spacer przez las, by odwiedzić swoją babcię (Teri Tordai) i prababcię (Margit Makay). Po drodze spotyka kilka postaci, które na zawsze odmienią jej życie.
16:05 - 17:20
Svein, szczur i UFO
W pewnej miejscowości przedstawiciele obcej cywilizacji zaczynają porywać dusze ludzi, by zrozumieć świat Ziemian. Svein (Thomas Saraby Vatle) nie chce dopuścić do tego, by jego babcia (Rut Tellefsen) padła ofiarą nieprzyjaznych kosmitów. Kobieta przebywa w domu spokojnej starości. Okazuje się, że to miejsce jest tylko przykrywką dla działalności obcych. Svein i jego przyjaciele porywają babcię i uciekają w głąb lasu. Widzą tajemnicze światło. Tymczasem babcia znika.
17:20 - 18:45
Simon i łowcy snów
Simon (Hugolin Chevrette-Landesque) od dawna śni o bajkowej krainie, w której mieszkają wytępione przez ludzi zwierzęta. Wierząc, że takie miejsce naprawdę istnieje, postanawia je odnaleźć. Towarzyszy mu jego kuzyn Pierre-Alexandre (Patrick St-Pierre) i dwójka innych dzieci. Kompani muszą pamiętać, że ich wyprawa jest objęta tajemnicą, gdyż do tej krainy dorośli nie mają wstępu. Debiut fabularny Rogera Cantina. Film doczekał się dwóch sequeli: "Matusalem" i "Matusalem 2".
18:45 - 19:10
Z dziennika ZOO
Produkcja dokumentująca życie mieszkańców ogrodu zoologicznego i ich opiekunów. W każdym odcinku twórcy przedstawiają trzy lub cztery zwierzęta w różnych sytuacjach, np. tuż po narodzinach, podczas przygotowań do pokazów czy badań weterynaryjnych. Serial jest realizowany w zoo w Toronto.
19:10 - 19:35
Z dziennika ZOO
Produkcja dokumentująca życie mieszkańców ogrodu zoologicznego i ich opiekunów. W każdym odcinku twórcy przedstawiają trzy lub cztery zwierzęta w różnych sytuacjach, np. tuż po narodzinach, podczas przygotowań do pokazów czy badań weterynaryjnych. Serial jest realizowany w zoo w Toronto.
19:35 - 21:00
Madelief: Rysy na stole
Ekscytujący film o tajemniczej babci. Madelief (Madelief Verelst) ma 10 lat i mieszka ze swoim zrzędliwym dziadkiem (Rijk de Gooyer). Pewnego dnia odkrywa w ogrodzie sekretną szopę, która kiedyś należała do jej babci. Okazuje się, że szopa jest pełna książek i map odległych ziem. Dziewczynka zastanawia się, czy jej babcia przypadkiem była odkrywcą. I dlaczego ukryła całe swoje życie w tej jednej małej szopie.
21:00 - 22:25
Aniołeczku, zrób przyjemność
Związek Radziecki. Spokój jednej z położonych w głębi kraju społeczności burzy wybuch II wojny światowej. Żyjący do tej pory w pokoju Niemcy i Rosjanie nagle stają się wrogami. Wkrótce wszyscy dorośli urodzeni nie w Turkmenii zostają zesłani na Syberię. Ich dzieci trafiają do jednego z sierocińców. Tego losu unika sześcioletni Georg, któremu udało się przechytrzyć wojskowych i uciec. Chłopiec ukrywa się w rodzinnej wiosce i próbuje zrozumieć nową sytuację.
22:25 - 00:35
Syneczek
Lata 30. ubiegłego wieku. Rika (Ricky Koole), matka kilkorga dzieci, nie jest szczęśliwa w małżeństwie. Jej mąż, pozornie religijny obywatel, zdradza ją z pokojówką. Niebawem kobieta poznaje Waldemara (Sergio Hasselbaink), młodszego o 17 lat studenta z Surinamu. Między nim a Riką wybucha namiętny romans, którego nie są w stanie zniszczyć nawet społeczne wykluczenie, różnice kulturowe i dyskryminacja. Dopiero tragiczne doświadczenie drugiej wojny światowej zaważa na losach kochanków.

Nadawcą transmisji jest użytkownik maria J. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij