Filmbox

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

19:55 - 21:00
Poirot
Perypetie nieco ekscentrycznego belgijskiego detektywa pracującego w Wielkiej Brytanii. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.
21:00 - 22:55
Posłańcy
Roy (Dylan McDermott) i Denise (Penelope Ann Miller) Solomonowie popadają w kłopoty finansowe. Podejmują decyzję o przeprowadzce całej rodziny na podupadłą farmę na odludziu. Para ma nadzieję, że z dala od wielkomiejskiego zgiełku i dzięki hodowli słoneczników ich sytuacja się poprawi. Małżonkowie liczą także, że zmiana otoczenia wpłynie korzystnie na ich relacje z nastoletnią, zbuntowaną córką Jess (Kristen Stewart). Jakiś czas temu dziewczyna prowadząc po pijanemu auto spowodowała wypadek. W jego wyniku jej trzyletni braciszek Ben (Theodore Turner/Evan Turner) odniósł poważne obrażenia i stracił głos. Ustronna posiadłość wydaje się dorosłym wymarzoną oazą spokoju. Tymczasem dzieci już podczas rozpakowywania rzeczy zwracają uwagę na dziwne, złowrogie zjawiska, które mają miejsce wokoło. Młodzi Solomonowie mają coraz mniej czasu, by ostrzec rodziców przed grożącym całej rodzinie niebezpieczeństwem.
22:55 - 00:50
Mściciel
Los Angeles. Płatny zabójca, Ben Archer (Jean-Claude Van Damme), zamierza wycofać się z branży i rozpocząć spokojne, uczciwe życie. Jego żona Cynthia (Lisa King), z którą ma kilkuletniego syna Nicholasa (Pierre Marais) jest pracownicą wydziału imigracyjnego. Pewnego dnia kobieta postanawia wziąć na wychowanie 14-letnią Chinkę o imieniu Kim (Valerie Tian). Jest ona poszukiwana przez ojca, szefa narkotykowego gangu Suna Quana (Simon Yam), który na oczach córki zamordował jej matkę. Tymczasem wychodzi na jaw, że szefa Cynthii, Hogginsa (Danny Keogh), łączą z mafiosem nieuczciwe interesy, w tym także handel heroiną. Wkrótce żona Archera, która zbyt wiele wie o ich przestępstwach, ginie z ręki Quana. Przerażeni świadkowie zbrodni, Nicholas i Kim, uciekają. Po pewnym czasie Quan wpada na trop dzieci i uprowadza je. Zrozpaczony Ben poprzysięga zemstę.

Nadawcą transmisji jest użytkownik maria J. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.