Filmbox

yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

14:45 - 16:40
Sherlock 3
John i Sherlock znowu działają razem. W Londynie pojawia się poważne niebezpieczeństwo.
16:40 - 17:15
Telezakupy
Prezentacja różnych produktów codziennego użytku, które można obejrzeć i kupić bez konieczności wychodzenia z domu.
17:15 - 17:55
112 - na każde wezwanie
W bazie operacyjnej 112 współdziałają policjanci, sanitariusze, lekarze i strażacy. Udowadniają, że dzięki współpracy wykonują swoje obowiązki skuteczniej. Kiedy zdarzy się wypadek, liczy się tylko jedno: ratowanie ludzkiego życia, nawet jeśli równoznaczne jest to z narażaniem własnego. Barwny zespół "niebieskich", "białych" i "czerwonych" przezwycięża różnice i doskonale się uzupełnia w akcjach ratowniczych.
17:55 - 19:00
Poirot
Perypetie nieco ekscentrycznego belgijskiego detektywa pracującego w Wielkiej Brytanii. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.
19:00 - 21:00
Sherlock 3
John i Sherlock znowu działają razem. W Londynie pojawia się poważne niebezpieczeństwo.
21:00 - 23:10
Sierociniec
Laura (Bélen Rueda) wraca do sierocińca, w którym dorastała. Razem z mężem Carlosem (Fernando Cayo) i ich zarażonym wirusem HIV, adoptowanym synem Simónem (Roger Príncep) wprowadzają się do pustego budynku. Laura chce otworzyć tam rodzinny ośrodek dla upośledzonych dzieci, z czego bardzo się cieszy samotny Simón. Tajemnicza okolica działa na wyobraźnię chłopca. Wkrótce Simón opowiada rodzicom o swoim przyjacielu Tomasie. Początkowo jego fantazje nie wywołują ich niepokoju. Carlos sądzi nawet, że syn po prostu zmyśla. Laura tymczasem jest przekonana, że w ich domu ukrywa się coś przerażającego. Z czasem niewidzialnych towarzyszy zabaw Simóna przybywa. Niebawem chłopiec znika. Policja załamuje ręce. Wszyscy oprócz matki sądzą, że dziecko nie żyje. Ona uważa zaś, że zostało ono porwane przez Tomasa. Chcąc odnaleźć syna, sprowadza medium Aurorę (Geraldine Chaplin).
23:10 - 01:55
Volkodav: Ostatni z rodu
Potomek klanu Szarych Psów, młody Volkodav (Aleksandr Bukharov), należy do plemienia Wenów. Jego ojciec Mezhamir jest kowalem, a miecze, które wykuwa są wysoko cenione i wiele warte. Podczas rytuału inicjacji Volkodava jego osadę atakują wojownicy Ludojada (Aleksander Domogarow) - kapłana bogini śmierci, Morany. Najeźdźcy mordują Wenów, w tym rodziców chłopca. On jako jedyny uchodzi z życiem i jako niewolnik trafia do kamieniołomów w Kryształowych Górach. Każdego dnia, po wielu godzinach wyczerpującej pracy, młodzieniec ćwiczy się w walce wyimaginowanym mieczem. Siła charakteru i pragnienie zemsty pomagają mu przetrwać siedem lat. Volkodav odzyskuje wolność po wygranym pojedynku z nadzorcą, Wilkiem. Teraz jego opiekunką zostaje czarodziejka Kendarat (Natalya Valery). Dzięki niej chłopak doskonali umiejętności zgodnie z zasadami świętej sztuki walki, Kan-Kiro. Nie opuszcza go przy tym myśl o zemście. Wreszcie nadarza mu się okazja, by jej dokonać. Zostaje on bowiem strażnikiem córki...

Nadawcą transmisji jest użytkownik maria J. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.