TV 4

yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

16:00 - 17:00
Twoja na zawsze
Diego (Daniel Elbitar), młody przystojny architekt z zamożnej rodziny, wybiera się na wręczenie nagród branżowych prywatnym samolotem, który sam pilotuje. Towarzyszy mu tylko znajomy. Maszyna ulega katastrofie. Znalezione zostaje ciało pasażera, o którym nikt nie wiedział. Wszyscy uznają Diega za zmarłego. Nie wiedzą, że udało mu się w ostatniej chwili wyskoczyć ze spadochronem. Rannego mężczyznę znajduje Olvido (Melissa Barrera), piękna dziewczyna z ubogiej rodziny. Tak zaczyna się historia wielkiej romantycznej miłości, której bohaterowie będą musieli pokonać wiele przeciwności.
17:00 - 18:00
Trzy razy Ana
Losy trzech młodych kobiet, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek. Trojaczki - Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) - jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców w wypadku samochodowym. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku. Ana Laura i Ana Leticia wychowały się pod opieką babci Ernestiny i wujka Mariana. Tymczasem Ana Lucia dorastała w ubogim domu Soledad, kobiety, która znalazła ją w dole rzeki i wychowała jak matka. Ernestina i Mariano nigdy nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły. Tylko Ana Laura nigdy nie przestała wierzyć, że odzyska siostrę. Sama wyrosła na piękną kobietę o złotym sercu, jednak odkąd straciła nogę w wypadku, jej wrodzona nieśmiałość i introwertyczne skłonności bardzo się...
18:00 - 19:00
Detektywi w akcji
Serial opowiada o pracownikach agencji detektywistycznej Septagon i prowadzonych przez nich sprawach. Szefem jest były komandos Marcin Doman, a w skład jego zespołu wchodzą: Dexter - mistrz manipulacji, Ruda - kobieta o wielu twarzach i niezwykłej skuteczności, Diablo - zawodnik nielegalnych walk w klatce, Serb - instruktor technik policyjnych, Agnieszka - wielokrotna mistrzyni świata w karate, Ronin - mistrz sztuk walki. Detektywi niosą pomoc potrzebującym, wykorzystując swoją wiedzę, inwencję, doświadczenie i najnowsze techniki śledcze.
19:00 - 20:00
Policjantki i Policjanci
W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.
20:00 - 21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.
21:00 - 23:35
Finał Miss Polski Nastolatek 2017
Gala wyborów najpiękniejszej nastolatki, podczas której będziemy mogli podziwiać 22 finalistki konkursu. Urodę i wdzięk dziewcząt podkreślą zjawiskowe kreacje Jo. Mu., Szachownicy i Flaw Dress. Kandydatki wystąpią też w kostiumach kąpielowych firmy Self Collection i w strojach sportowych Cardio Bunny. Wśród jurorów, którzy oceniać będą występy dziewcząt, znajdzie się Miss Polski Nastolatek 2016 - Patrycja Pabis oraz Miss Polski 2016 - Paulina Maziarz. Na zwyciężczynię tegorocznej edycji konkursu, oprócz tytułu i korony, czeka kontrakt z agencją New Stage oraz podróż do Hiszpanii. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnią występy brytyjskiego wokalisty Tony'ego T R.I.O oraz Carmell, artystki okrzykniętej objawieniem tegorocznych preselekcji do Eurowizji, w których została zwyciężczynią widzów. Galę poprowadzi Kamil Baleja.
23:35 - 01:25
Pogromcy korporacji
Mija dwadzieścia lat, odkąd władzę na Ziemi przejęły kierujące się wyłącznie zyskiem korporacje. Ich rządy doprowadziły do wyniszczających konfliktów i upadku społeczeństwa. W postapokaliptycznym i pozbawionym nadziei świecie pojawia się tajemnicza grupa. Do organizacji należą łowcy nagród, którzy biorą odwet na bezwzględnych pracownikach korporacji. Wśród niezłomnych mścicieli są Drifter (Matthew Marsden) i piękna, doskonale wyszkolona Mary Death (Christian Pitre). Ich brawurowe działania szybko przynoszą im sławę i podziw. Efektowne kino akcji, w którym nie brakuje elementów komediowych.

Nadawcą transmisji jest użytkownik WLAD !. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.