Filmbox Arthouse

już 160 kanałów dostępnych - to najszersza oferta w sieci!


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

15:20 - 17:10
Król dzieci
Schyłek rewolucji kulturalnej w Chinach. Młody mężczyzna (Shaohua Chen) zostaje zesłany z miasta na wieś w ramach obowiązkowej pracy w gospodarstwie. Przybywa do odludnej górskiej miejscowości, gdzie ze zdumieniem dowiaduje się, że wyznaczono mu nauczanie dzieci, mimo iż nie w tym kierunku żadnych kwalifikacji. Nie mając jednak wyjścia przyjmuje posadę i rozpoczyna pracę, która zaczyna go fascynować. Swoim uczniom ukazuje piękno otaczającego świata, uczy ich samodzielnie myśleć i wyciągać wnioski. Za swoje działania, całkowicie niezgodne z obowiązującą linią partii, zostaje surowo ukarany.
17:10 - 18:25
Młody poeta
Rémi (Rémi Taffanel) marzy o tym, by zostać poetą. Decyduje się spędzić wakacje na południu Francji w miasteczku Sete, gdzie na malowniczym cmentarzu pochowany jest jego idol i słynny poeta. Młody mężczyzna obserwuje świat z wrażliwością i entuzjazmem, jest otwarty na życie i nowe znajomości, nie potrafi jednak pisać poezji. Nie wie od czego zacząć, czemu poświęcić swój wiersz i gdzie go utworzyć. Próbuje pisać w barze, na morzem, upija się, aby znaleźć natchnienie, nijak nie potrafi jednak przelać swoich uczuć na papier.
18:25 - 20:10
Dni przed jutrem
Historia Wesa (Joey Kern) i Alison (Alexandra Holden) to przykład przyjaźni, która mogłaby być czymś więcej. Oboje wzajemnie się przyciągają jak kochankowie, jednak ich relacja nigdy nie wyszła poza ściśle określone ramy koleżeństwa. Wielokrotnie nagradzany obraz to przykład amerykańskiego kina niezależnego.
20:10 - 21:00
Convento
Holenderska rodzina opuszcza ojczyznę i przenosi się do Portugalii, by przekształcić tamtejszy 400-letni klasztor w dom, warsztat artysty i ostoję natury. Nagrywany w prowincjonalnej portugalskiej wsi film narusza skostniałą tradycję dokumentalną. Bohaterem obrazu jest znany rzeźbiarz Christiaan Zwanikken i jego rodzina.
21:00 - 22:40
Najpiękniej czesze mnie wiatr
Opowieść o trudnej relacji pomiędzy mieszkającą samotnie pisarką Arianną (Laura Morante) i Geo (Denisa Andreea Savin) córką dziennikarza, która nagle pojawia się w jej życiu. Do czego będzie zdolna zdesperowana bohaterka, by w końcu poczuć się, że nie jest sama?
22:40 - 00:00
Matka
Cristina (Maria Olga Matte) pomimo swoich 49 lat wciąż mieszka ze swoją starzejącą się, schorowaną i mocno absorbującą matką. Większość swojego czasu spędza na pogrzebach jej znajomych, wysłuchując plotek od odwiedzających matkę przyjaciółek, chodząc do kościoła. Intensywne studium kobiety, która uświadamia sobie, że żyje życiem matki a nie swoim.

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij