Filmbox Arthouse

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu aplikację na android TV, można ją pobrać tutaj.


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

13:15 - 15:25
Spokojny człowiek
Amerykanin Sean Thornton (John Wayne) był kiedyś znanym bokserem, jednak nieumyślny wypadek na ringu na zawsze przekreślił jego szanse na dalszą karierę sportową. Sean postanowił zerwać z boksem i zaszyć się na odludziu. Właśnie wraca do rodzinnej wioski swojej matki. Tutaj poznaje interesującą rudowłosą Mary (Maureen O'Hara), w której zakochuje się ze wzajemnością. Kiedy Thornton prosi brata ukochanej, Willa o rękę jego siostry, ten odmawia. Nie zważając na jego słowa, Sean kupuje ziemię i wkrótce zakochani stają na ślubnym kobiercu. Na wieść o tym, zaślepiony nienawiścią Will pozbawia siostrę posagu. Dochodzi do pierwszej małżeńskiej kłótni. Dramatyczne wspomnienia z przeszłości nie pozwalają Seanowi walczyć z Willem o honor żony. Ona jednak nie rozumie jego biernej postawy... Film zdobył dwa Oscary - za reżyserię i wspaniałe zdjęcia, kręcone w autentycznych irlandzkich plenerach.
15:25 - 17:05
Wszystkiemu winien Judasz
Progresywnie myśląca reżyserka teatralna, Irena, ma zamiar wystawić sztukę w więzieniu w Turynie. Dyrektor zakładu karnego przekonuje artystkę, by wystawiła niekonwencjonalną wersję męki Chrystusa. Mężczyzna nie chce aby w przedstawieniu była zawarta scena z ukrzyżowania Jezusa, ani postać Judasza, której żaden z więźniów nie chce zagrać. Miedzy szefem placówki, a kobietą dochodzi do poważnego konfliktu. Musical brał udział w konkursie głównym festiwalu w Karlovych Varach w 2009 roku.
17:05 - 17:40
Łóżko
Chłopak Nour chce, by dziewczyna wyrzuciła stare, zniszczone łóżko i razem z nim zakupiła nowe, wygodniejsze. Gdy wysłużony mebel ląduje na ulicy Nour znajduje schowane w materacu zdjęcie z 1905 roku. Tak rozpoczyna się poetycka wędrówka dziewczyn z łóżkiem po mieście. Przepełniona namiętnością, gotowa spełnić swoje pragnienia Nour odrywa się od szarości codziennego dnia i gości w łóżku nie tylko przelotnych kochanków. Film prezentowany był na festiwalu w Cannes.
17:40 - 19:00
Matka
Cristina (Maria Olga Matte) pomimo swoich 49 lat wciąż mieszka ze swoją starzejącą się, schorowaną i mocno absorbującą matką. Większość swojego czasu spędza na pogrzebach jej znajomych, wysłuchując plotek od odwiedzających matkę przyjaciółek, chodząc do kościoła. Intensywne studium kobiety, która uświadamia sobie, że żyje życiem matki a nie swoim.
19:00 - 20:50
I tak upłynął wieczór i poranek
Avila w Hiszpanii. Całe miasteczko obchodzi święto Saint Eurosii, patronki plonów. W tym czasie w lokalnym barze grupa mieszkańców dowiaduje się o zbliżającej się zagładzie. Za 49 dni ma wybuchnąć Słońce, niszcząc życie na Ziemi. Mieszkańcy różnie znoszą świadomość nieuchronnej zagłady. Jeden z nich systematycznie zaznacza na ścianie mijające dni, inni podejmują osobiste przygotowania do tragedii. Film porusza problem stosunku do śmierci. Zainspirowany wersetem z Genesis obraz powstał dzięki crowfundingowi.
20:50 - 21:00
Dingi
Krótkometrażowe dzieło uznanego niemieckiego reżysera Veita Helmera stworzone z myślą o międzynarodowej widownie we współpracy z Instytutem Goethego. Film ukazuje historię grupy bezdomnych dzieci w porcie Sardaghat, które są przeganiane z brzegu przez podłych rybaków za każdym razem, gdy dzieci próbują się kąpać.
21:00 - 22:30
Bałkany
I wojna światowa. Pisarz Edgar Brodie (John Gielgud) zostaje wysłany przez wywiad do Szwajcarii, gdzie ma zabić niemieckiego agenta. Podczas misji spotyka najpierw fałszywego generała, a także piękną i tajemnicza Elsę Carrington (Madeleine Carroll). Oboje pomagają mu w wykonaniu zadania.
22:30 - 23:45
Harmony i ja
Młody muzyk Harmony (Justin Rice) zostaje porzucony przez piękną Jessikę (Kristen Tucker). Jednocześnie traci pracę w firmie komputerowej. Upajając się swoim nieszczęściem, doprowadza do złości swoją matkę i staje się pośmiewiskiem wśród przyjaciół.
23:45 - 00:15
Imigrant
Charlie Chaplin w roli emigranta płynącego do Ameryki. Bohater przeżywa na statku liczne przygody, które kończą się po zejściu na ląd.

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij