Filmbox Arthouse

yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

14:10 - 16:15
Spokojny człowiek
Amerykanin Sean Thornton (John Wayne) był kiedyś znanym bokserem, jednak nieumyślny wypadek na ringu na zawsze przekreślił jego szanse na dalszą karierę sportową. Sean postanowił zerwać z boksem i zaszyć się na odludziu. Właśnie wraca do rodzinnej wioski swojej matki. Tutaj poznaje interesującą rudowłosą Mary (Maureen O'Hara), w której zakochuje się ze wzajemnością. Kiedy Thornton prosi brata ukochanej, Willa o rękę jego siostry, ten odmawia. Nie zważając na jego słowa, Sean kupuje ziemię i wkrótce zakochani stają na ślubnym kobiercu. Na wieść o tym, zaślepiony nienawiścią Will pozbawia siostrę posagu. Dochodzi do pierwszej małżeńskiej kłótni. Dramatyczne wspomnienia z przeszłości nie pozwalają Seanowi walczyć z Willem o honor żony. Ona jednak nie rozumie jego biernej postawy... Film zdobył dwa Oscary - za reżyserię i wspaniałe zdjęcia, kręcone w autentycznych irlandzkich plenerach.
16:15 - 16:25
Las Piotra
Animacja opowiadająca trzema kolorami o uniwersalnych parabolach w otaczającym nas świecie. O tym co normalne, co obecne a co nie. Obraz chorwackiej artystki Martiny Mestrović prezentowany był na festiwalach w całej Europie i jest uważany za dobry przykład zagrzebskiej szkoły animacji.
16:25 - 17:50
Stracona miłość
Lata 50. XX wieku, Sycylia. W niepowtarzalnej atmosferze śródziemnomorskiej dorasta Ettore Corvaja (Corrado Fortuna). Obraz zacofanego gospodarczo kraju jest tłem dla pokazania psychiki młodego chłopaka. Obserwujemy jego dojrzewanie emocjonalne, rozwój duchowy, wybór drogi życiowej oraz pierwsze uczucia. Gdy Ettore dorasta, przenosi się do najbardziej uprzemysłowionego regionu Włoch. Próbuje odnaleźć się w zupełnie innym środowisku i dostosować do nowych warunków życia.
17:50 - 19:20
Złodzieje rowerów
Bezrobotny Antonio (Lamberto Maggiorani) znajduje pracę przy rozlepianiu plakatów. Swoje ostatnie oszczędności przeznacza na zakup roweru, bez którego nie może pracować. Niestety, już pierwszego dnia pracy ktoś kradnie mu rower. Antonio odnajduje sprawcę kradzieży, jednak z braku dowodów nie może mu udowodnić winy. W desperacji sam próbuje ukraść rower, lecz zostaje na tym przyłapany.
19:20 - 20:40
Na brzegu
Paryż. Wyrzucony z klasy nastolatek rozmyśla nad swoim życiem, snując się po pustym domu. Imigrant z Azji pracuje tutaj na czarno, cierpliwie znosząc upokorzenia ze strony pracodawcy. Studentka z Czech tęskni zaś za rodzinnymi stronami. Niespodziewane wydarzenie odmieni życie każdego z nich. Obraz ukazuje jeden dzień z życia samotnych bohaterów
20:40 - 20:50
Rozmowa
Znudzona Etty siedzi w domu i ogląda telewizję, która nadaje film o Milenie wiodącej szczęśliwe życie u boku ogromnego Djuro. Ich historia zupełnie odmienia sposób w jaki Etna postrzega otaczający ją świat. Film chorwackiej artystki Any Harvat jest przykładem zagrzebskiej szkoły animacji.
20:50 - 21:00
Las Piotra
Animacja opowiadająca trzema kolorami o uniwersalnych parabolach w otaczającym nas świecie. O tym co normalne, co obecne a co nie. Obraz chorwackiej artystki Martiny Mestrović prezentowany był na festiwalach w całej Europie i jest uważany za dobry przykład zagrzebskiej szkoły animacji.
21:00 - 22:25
Odosobnienie
Pewien wykładowca w Rzymie chce by jeden z jego studentów zbadał historię marokańskich robotników, którzy żyją na ogromnym statku w porcie Cagliari. Na jego pokładzie pracują, śpią, jedzą, modlą się a nawet przestrzegają ramadanu.
22:25 - 00:05
Baran
17-letni Auriélen (Michael Mormentyn), zwany Baranem, mieszka i pracuje w małej normandzkiej mieścinie. Lubiany przez otoczenie, ginie w wyniku wypadku z piłą mechaniczną. Bliscy cierpią po jego stracie. Debiut reżyserski Marianne Pistone i Gillesa Deroo został utrzymany w konwencji dokumentu. Film nagrodzono Złotym Gepardem i nagrodą jury na festiwalu w Locarno.

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.