Filmbox Arthouse

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

19:10 - 21:00
I tak upłynął wieczór i poranek
Avila w Hiszpanii. Całe miasteczko obchodzi święto Saint Eurosii, patronki plonów. W tym czasie w lokalnym barze grupa mieszkańców dowiaduje się o zbliżającej się zagładzie. Za 49 dni ma wybuchnąć Słońce, niszcząc życie na Ziemi. Mieszkańcy różnie znoszą świadomość nieuchronnej zagłady. Jeden z nich systematycznie zaznacza na ścianie mijające dni, inni podejmują osobiste przygotowania do tragedii. Film porusza problem stosunku do śmierci. Zainspirowany wersetem z Genesis obraz powstał dzięki crowfundingowi.
21:00 - 22:50
Wróg
Akcja filmu rozpoczyna się tuż przed podpisaniem układu w Dayton, kończącego wojnę w Bośni. W piwnicy zniszczonej fabryki mały pluton inżynieryjny spotyka mężczyznę o imieniu Daba. Podaje się on za strasznego demiurga, który pragnie przejąć władzę nad światem i duszami wszystkich ludzi. Żołnierze dochodzą do wniosku, że mężczyzna jest chory psychicznie i początkowo robią sobie z niego żarty. Jednak z biegiem czasu każdy zaczyna wierzyć w jego słowa.
22:50 - 00:20
Elixir
Współczesna baśń o naukowcach, partyzantach, kosmonautach i urzędnikach oddanych swojej Ojczyźnie. Główny bohater (Aleksandr Goriełow) i jego asystent (Siergiej Frołow) zbierają materiał genetyczny, by sporządzić magiczny eliksir, który ożywi zmarłych i tchnie nowe życie w rosyjskie dusze. Pełnometrażowy debiut artysty i reżysera Daniiła Zinczenko.

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.